MÖBLER / Skåp & hyllor / Skänkskåp 4947482
nr 494 7482
Skänkskåp
1890-tal, längd: 98, djup: 50, höjd: 137 svartlack [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 5 november 2007
kl 17:40:36
100 kr
150 kr
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr
6
700 kr
7
600 kr
700 kr
750 kr
7
800 kr
850 kr
6
950 kr